Mikrodermabrazja

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

indeksghj
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami brylantów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.
  Główne wskazania:
•    suchość i wiotkość skóry,
•    zmarszczki,
•    rozszerzone pory skórne,
•    przebarwienia,
•    płytkie blizny i rozstępy,
•    powstrzymanie starzenia się skóry,
•    eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.
Efekty po zabiegu:
̵    wygładzenie skóry,
̵    eliminacja nadmiernego rogowacenia i suchości skóry oraz jej regeneracja,
̵    zmniejszenie drobnych zmarszczek,
̵    redukcja zaskórników,
̵    wzrost absorpcji składników aktywnych z preparatów kosmetycznych,
̵    pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny,
̵    stymulacja mikrokrążenia, co powoduje lepsze odżywienie komórek skóry

Czas trwania 1 – 2 h

 

 


MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

nm


Zabieg polegający na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia ,które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu i jednocześnie zasysa martwy naskórek.
Mikrodermabrazja korundowa charakteryzuje się dużo silniejszym efektem złuszczania naskórka. Można ją wykonać na wszystkich rodzajach skóry (oprócz naczyniowej), czasem skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem, które ustępuje po paru godzinach. Jest szczególnie zalecana osobom ,które mają rozszerzone pory na skórze, blizny potrądzikowe.. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, mikrodermabrazja  regeneruje i uelastycznia skórę, usuwa martwy naskórek, spłyca blizny, rozjaśnia przebarwienia, przyśpiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry.
Częstotliwość wykonywanych zabiegów uzależniona jest od potrzeb skóry: raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu, zaleca się 3-5 zabiegów. Zabieg ten można również wykonać jednorazowo w celu odświeżenia skóry i wyrównania kolorytu cery.


Czas trwania 1 – 2 h